Bölgesel İncelme

blank

Velashape 3

  • Velashape 3 vücut şekillendirme ve selülit problemlerini hedef alan kendi dalında FDA lı onaylı yeni nesil bir uygulamadır.
  • Velashape 3 ameliyat olmaksızın selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş cihazdır ve sonuçlarını klinik ortamda kanıtlamıştır.
  • Velashape 3 çapta küçülmede ve selülit azaltma konusunda FDA onayına sahiptir.

Kadınların %91’i vücutlarında değiştirmek veya azaltmak istedikleri şeyler olduğunu söyler. Kadınların çoğu diyet ve egzersizi denemişlerdir ancak hala bunların yeterli olmadığını hissediyorlar. Her üç kadından birisi yağlarından kurtulmak için diyet ve egzersiz dışında başka şeyler yapmayı düşünüyor.

blankVelaShape III kadınların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan mükemmel yöntemdir. VelaShape III eşsiz, kullanımı kolay, eve kapanmayı gerektirmeyen, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisi sunar.

Syneron’un etkin vücut şekillendirme cihazları geliştirme konusundaki geniş tecrübesi ve bu konuda yaptığı araştırmalar Velashape markasının üstün başarısına katkıda bulunmuştur. 10 yılı aşan klinik tecrübesi, ondan fazla klinik çalışması, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavisi ve piyasadaki diğer estetik cihazlardan daha fazla yayınlanmış makaleye sahip olmasıyla, VelaShape bugün piyasadaki en tanınmış invaziv olmayan, vücut şekillendirme cihazıdır.

  • Bölgesel olarak incelme,
  • Cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma,
  • Karın ,kalça ve bacaklarda selülit görünümünde azalma
  • Yüz sıkılaştırmaGıdı bölgesi sıkılaştırma

 

blank

Kızılötesi ışık, radyo frekans enerjisi ve vakumu birleştiren elos teknolojisi yağ hücrelerinin, onları çevreleyen bağ dokusunun ve alttaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına sebep olur. Bu tarz etkin bir ısıtma ve vakum ile yeni ve daha iyi kolajenin ve elastinin büyümesi uyarılır ve böylece cilt gevşekliğinde azalma, vücut hacminde küçülme gerçekleşirken, cilt yapısında genel bir iyileşme görülür.

Bölgesel Olarak Kaç Santim İncelebilirim?

Klinik çalışmalarda hastalar 1 tedavi sonrasında ortalama 1 – 3 cm bölgesel incelme bildirmişlerdir. Doğum sonrası hasta grubunda yeni yapılmış bir çalışmada % 97 hasta memnuniyeti görülmüştür.

Tedavi Güvenlimidir?

Bu tedavi tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenli ve etkindir. Rapor edilmiş kısa veya uzun dönemli sağlığı etkileyen etkileri yoktur.

Tedavi Ağrılımıdır?

Hastaların çoğu VelaShape’i sıcak bir derin doku masajı gibi konforlu bulur. Bu tedavi sizin hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sonrasında birkaç saatliğine bir sıcaklık hissi tecrübe etmek normaldir. Cildiniz de birkaç saatliğine kızarık görünebilir.

Değişimi Ne Kadar Hızlı Farkederim?

İlk tedavinin ardından tedavi edilen bölgedeki cilt yüzeyinin daha düzgün ve sıkı hissedilmesiyle tedavi edilen bölgenin yavaş yavaş eskisinden daha iyi duruma geldiği görülür.

blank

Kadınlarda görülen “selülit”, deride çöküntülerle ve portakal kabuğu görünümüyle kendini gösterir. Selülit oluşumunun ve kilo artışının çok çeşitli nedenleri vardır ve tedavilerin de kişiye özel olarak planlanması gerekir.Yağlanmayı takiben oluşan dolaşım bozukluğu selülitin ana sebebidir. Bu nedenle özellikle bölgesel yağlanmayı oluşturan sebepler ortadan kaldırıldığında yeni selülit oluşumuna engel olmuş ve zayıflamayı sağlamış olursunuz.

Yağları vücuttan atmaya yardımcı olan Velashape III yöntemi Yağlanma, selülit, , sarkma gibi sıkıntılara çözüm olarak vücudun yeniden şekillendilmesine yardımcı oluyor.VelaShape III, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek FDA onaylı, cerrahi olmayan bir teknolojidir.

Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape’in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacminin azaltmak için elös teknolojisiyle vakum ve doku manipilosyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. ValeShape III teknolojisinde cilt gevşekliğinin azaltılması, hacim küçültme ve cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için 4 farklı sistemi bir arada bulunuyor; Radyo frekans, vakum, infrared ve mekanik masaj…

blank

 Selülitinizi Derecelendirin!

1.Derece Selülit: Elinizle sıktığınızda çukurlaşma olur.

2.Derece Selülit: Sadece belirlirli pozisyonlarda çukurlaşma görülür.

3.Derece Selülit:Çukurlaşma her duruşta görülür. (ayakta & uzanırken)

VelaShape3 Seansı İçin Lütfen Telefon veya Website Formlarımız Aracılığıyla Bilgi Alınız!

Multipolar Radyo Frekansı ile Cilt Gerdirme ve Gençleştirme

Derimize gerginlik, sağlamlık ve canlılık veren, bağ dokusunun ana elemanı kolajenin
zaman içinde bozulması veya azalması nedeniyle ciltte birtakım kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir.

Radyo Frekans, yıpranan kolajenin yeniden yapılanmasını sağlayarak, deriye gerginliğini ve canlılığını yeniden kazandırır.

Radyo Frekans
. Yüzdeki çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde,
.Yanak ve boyun bölgesindeki sarkmaların engellenmesinde,
.Selülitlerinazaltılmasında,
. Boyunda oluşan yatay bantların giderilmesinde,
.Karın ve kollarda meydana gelen gevşeklik ve sarkmanın toparlanmasında son derece etkili bir yöntemdir.
Radyo Frekans Teknolojisi yalnızca yüzeysel dokularda değil,bundan daha önemlisi cildin derinlerindeki yağ dokularında görsel ve yapısal değişiklikler sağlar. Metabolizmanın işleyişini hızlandırarak yağ hücrelerine daha çok sıvı yağ salgılatır, bunun sonucunda sert, inatçı ve lokalize yağ ve selülit oluşumunu engeller.

Kavitasyon yöntemi sayesinde bölgesel incelme ve selülitoluşumunun azaltılmasında gözle görülür başarıda sonuçlar elde edilmektedir. Kavitasyon sistemi vücutta birikmiş yağ dokusunu, güçlendirilmiş ultrasonaracılığıylayağların cilt dışından eritilerek şekillendirilmesi esasıyla çalışır. Öte yandan cerrahi bir operasyon olmaması uygulamanın konforunu artırmaktadır.
Ultrakavitasyon Sistemi Nedir? Nasıl Çalışmaktadır?

Ultrakavitasyon sistemi, cerrahi olmayan, bölgesel yağlanma ve selülitleultrasonvasıtasıyla savaşan bir yöntemdir. Cildin dış tabakasına uygulanan ultrasonunyayılmasıyla, yağ dokusundaki hücre sıvısında yüksek ve ani basınç değişikliklerimeydana gelir. Bunun sonucunda oluşan köpüklenme önce genişleme, ardından patlama etkisi yaratır. Kavitasyonadı verilen bu etki; yağı sıvılaştırarak hücrelerin duvarlarına zararveren depo yağların yapısını bozmaktadır. Bu dokuda bulunan yağ hücreleri ve işlem sonunda açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları aracılığıylabu bölgelerden uzaklaştırılır. Serbest hâle gelen bu yağlar, kaslarda yakılarak veya karaciğer veüriner sistem yoluyla vücuttan atılırlar.

Hangi Amaçlarla Uygulanır?

Öncelikle vücuttan atılması istenilen, yerleşik bölgesel yağları eritmek, selülitli bölgelerin kötü görünümünü azaltmak amacıyla kullanılan oldukça güçlü bir uygulamadır. Makinenin bir başka özelliği de ayarının isteğe göre değiştirilerek güçlü ultrason dalgalarının cilt sıkılaştırması için de faydalı hâle gelebiliyor olmasıdır.

Uygulama Ağrılı ve Acılı Mıdır?

Ultrakavitasyon yöntemi, özel yazılımı sayesindekuvvetlendirilmiş ve etkinleştirilmiş, son derece güvenli ve tamamen acısız bir ultrasonişlemidir. Cerrahi işleme ihtiyaç duyulmaz. Uygulama sırasındave sonrasında birkaç saat süreyledüşük bir ısı hissedilebilir. İşlem esnasında sadece işlemin yapıldığı kişi tarafından duyulan yüksek bir vızıltı sesi olmaktadır, işlemin ardından bu ses de kesilir.

Ultrakavitasyon Yöntemi Liposuction’dan Farklı Mıdır? Öyleyse Avantajları Nelerdir?

Zaruri olarak abdominoplasti (karın germe) veya liposuctionadı verilen yöntemleringerektiği durumlar haricinde, ameliyatsız çözümler arayan kişiler için gelişen teknolojiyle birlikte tıbbın ulaşabildiği en üst düzeyde ve başarılı sonuçlar vaat eden, tamamen bilimsel bir alternatiftir.
Her ne kadar özenli ve dikkatli çalışılsa da, ondülasyondenilen dalgalanmalar liposuctionunen sık görülen komplikasyonudur. Kaldı ki liposuctionlokal bir kilo verdirme yöntemi olarak uygulandığında, sadece o bölgedeki fazla yağın alınması sebebiyle gerçek sorunun sadece bir kısmı çözülmüş olur.Uzun vadede (yaş ilerledikçe) tekrar kilo alındığında oldukça düzensiz şişlikler görülebilmekte, bunun sonucunda da bu şişliklerin giderilmesi için başka cerrahi ya da estetik operasyonlar geçirmek orunda kalınmaktadır.
Bu yeni son teknolojiultrakavitasyon cihazı, özellikle yağ dokularına etki eden seçici ultrason teknolojisinin bizlere sunduğu, en etkili silahlardan biridir. Kısacası artık çok daha vakada liposuctionyönteminin tercih edileceği günler geliştirilen bu kavitasyon teknolojisi sayesinde son derece yakındır.

Bu Uygulama Erkekler İçin De Uygun Mudur?

Uygulama erkeklere de kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu sistemde kadın-erkek ayrımı söz konusu değildir.

Uygulamanın Ardından Neler Yapılmalıdır? Sonuçlar Ne Zaman Görülür?

Herhangi bir özel beslenme ya da spor takviyesi gerekmemekle birlikte, yapılan uygulamaya güvenerek daha fazla yemek uygulama sayesinde kaybedilen yağlara yenilerini ekler. Uygulamanın yapıldığı kişilerde zaman zaman bu yanılgıya düşüldüğünü görüyoruz. Yine de serbestleşen yağ asitlerini yakmak ve oluşan yenilerini depolamamak için ultrakavitasyonun ardından, yaşa ve vücut yapısına uygun bir beslenme ve düzenli spordışında herhangi bir özel çaba gerekmemektedir.
Uygulamanın ilk seansından itibaren sorunlu bölgede gözle görülür bir yumuşama ve hemen ardından da sertleşip küçülme hissi uyanmaktadır. Yadsınamayacak kadar etkili sonuçlar 10. günün ardından ortaya çıkar.

Ultra Kavitasyon Avantajları:

• Son derece güvenli ve tamamen ağrısız
• Otomatik parametreler
• Liposuction ile karşılaştırılabilecek sonuçlar
• Uzun vadeli ve kalıcı etkiler
• Selülit ve yağ parçalamadaki etkinliği
• Kullanım kolaylığı

Kimlere Uygulanmaz?

• Koroner kalp hastalığı, yüksek tansiyon, diyabet, kandakoagülasyondisfonksiyon rahatsızlıkları olanlara,
• Gebe olanlara ya da gebelik ihtimali bulunanlara,
• Uygulama bölgesinde dermatit veya yara olması halinde,
• Uygulama bölgesinde metal protezolması halinde,
• Akut veya kronik hastalıklar ya da ciddi patolojik değişimler geçirmiş kişilere uygulama yapılmaz.