Maltepe Lazer Epilasyon

Maltepe Lazer Epilasyon

Maltepe Lazer epilasyon hizmeti; İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler için kalıcı çözüm yöntemidir. Günümüzde gelişen teknoloji ile cihazlar son teknoloji olarak üretilip kişilere kalıcı çözümler üretmek için hizmet veren merkezlerde yerini almıştır. Uzman doktor eşliğinde yapılan uygulamalarda kişiler tamamen tüylerden ve kıllardan kurtularak konforlu bir hayat sürerler. Maltepe lazer epilasyon merkezinde steril bir ortamda uzman doktor uygulaması ile lazer epilasyon yapılıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamaktadırlar. Maltepe lazer epilasyon merkezinde her cilt tipine uyan cihazlar bulunmakta ve ağrısız olacak şekilde buz lazer yöntemiyle etkili sonuçlar alınmaktadır. Lazer epilasyon 12 yaşından itibaren herkese uygulanabilecek ve ışınların kıl köklerine temas ederek zayıflayıp bir daha çıkmamasını sağlayan teknolojik bir üründür.

Maltepe Lazer Epilasyon Süreci

lazer epilasyon yaptıracak olan kişi önceden merkez ile görüşerek bilgi almalıdır. Uygulama öncesi ve sonrası dikkat etmesi gerekenler ile etkili sonuçlar alacak ve rahat bir şekilde seanslarını tamamlaması mümkün olacaktır. Lazer epilasyon uygulamasından en az 1 ay öncesine kadar kıllara müdahale etmemek gereklidir. Lazer epilasyon yapılmasından 1-2 gün öncesi jilet önerilir ki cihazlar kıl köklerini rahat görsün. Lazer epilasyon öncesinde dikkat edilmesi gerekenler bunlar iken sonrasında da cilde zarar vermesi göz önünde bulundurulacak davranışlardan kaçınılmalıdır. Örneğin lazer epilasyon sonrası kese ve sıcak duş önerilmez. Ilık ve nemlendiriciyle birlikte yapılan bir duş kişiyi rahatlatmaya yeterli olacaktır. Uygulama yapılan bölge direk güneş ışığına maruz kalmamalı doğal olarak güneş koruyucu kullanılması önerilmektedir. Maltepe lazer epilasyon merkezinde bulunan uzman kişiler müşterileri önceden bilgilendirerek etkili sonuç için yardımcı olmaktadırlar.

Bu çerçevede kurumsal hizmet almak son derece önem arz etmektedir. Seçimleriniz ile birlikte alacağınız bu hizmet lazer epilasyonda istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olacaktır. Cilt güzelliğinizi ön plana çıkacak epilasyon hizmetleri ileri teknolojik cihazlar kullanılarak yapılmakta olup, siz de sorunsuz şekilde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu da aynı zamanda epilasyon hizmet sürecini kısaltarak sorunsuz bir şekilde bu uygulamadan faydalanarak sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Maltepe Lazer Epilasyon Uygulaması

Lazer epilasyon için öncelikle müşteri hazırlanır ve rahat, temiz bir ortam ayarlanır. Uygulama yapacak olan kişinin mutlaka uzman olmasına dikkat etmek gereklidir ve önceden müşterinin lazer epilasyonla ilgili bilgilendirmesi gereklidir. Maltepe lazer epilasyon merkezi olarak uyguladıkları yöntemleri buz lazer ile yaparak kişiye herhangi bir acı hissettirilmez. Hizmet verirken çözümün kalıcı olması ve zararlı olmaması için mutlaka cilt tipine ve kıl yapısına uygun cihaz ve yöntem belirlenmelidir. Çok açık tenli ve çok koyu tenli kişiye aynı cihazla değil farklı yöntemlerle müdahale etmek sağlıklı sonuçlar verecektir. Yüz ve yakın bölgelerde 6-12 seans arası süre belirlenirken diğer bölgeler duruma göre 4-5 seansta tüylere etki etmektedir. Genellikle kasım sonu başlanıp nisan sonunda bitirilmesi önerilir. Güneş ışınlarının dik geldiği zamanlar önerilmez ki cilde herhangi bir tahriş edecek durum meydana gelmesin. Her cilt tipine uygulama yapılabildiği gibi açık tenli olup koyu renkli kıl köklerine sahip kişilerde daha fazla etki görülmesi söz konusudur.

Maltepe Tıp Merkezi Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptıran kişinin aklında olan soru işareti her zaman zarar görmesidir. Vücut herhangi bir zarar görmez ve yan etkisi yoktur. Maltepe lazer epilasyon merkezinde olan cihazların hepsi FDA onaylı cihazlar olduğundan vücuda herhangi bir yan etkisi yoktur. FDA olan cihazların kalıcılığı ve etkisi kanıtlanmıştır. Lazer epilasyon sonrası ve uygulama sırasında kişi herhangi bir acı hissetmez ve rahat işlemlerini yaptırabilir. Her cilt tipine ve kıl yapısına uygulanabilecek olan cihazları uzman doktor kontrolü sonrası belirler ve uygun olan cihazla yöntemi uygulamaya başlar. Seans aralıkları ve süresinin kontrolü de uzman doktor elindedir. Uzman seçimi ve kurum seçimi epilasyonda başarılı sonuçlar elde etmenizde size yardımcı olacak etkenler arasında yer alıyor. Bu sayede lazer epilasyon öncesi, epilasyon ve uygulama sırasında olmak üzere aynı zamanda epilasyon hizmetleri sonrasında tüm süreçte kendinizi güvende hissedeceğiniz tıp merkezleri ve uzman tercih edilmelidir. Kaliteli güvenilir ve son teknolojik imkanlarla sunulan bu hizmetleri siz de tercih ederek uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Maltepe Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları güncel hali ile tüm güzellik merkezleri, estetik merkezlerine ulaşmış olup müşteriler bu fiyatlar üzerinden hizmet almaktadır. Lazer epilasyon fiyatlarının belirlenmesin de asıl olarak uygulanacak bölge ve kıl yapısı etkilidir. Standart bir fiyat politikası bu nedenle oluşmamaktadır. Uygulamayı yapacak olan uzman doktor seans öncesi muayene ederek nasıl bir cihaz kullanılması gerektiğini kaç seans süreceğini ve ne kadara mal olacağının bilgilendirmesini müşteriye yapacaktır. Maltepe lazer epilasyon merkezinde yapılacak olan uygulamaları paketler halinde almak daha avantajlı olacaktır. Fiyatları etkileyen faktörler dışında kullanılacak olan cihaz kalitesi ve doktor uzmanlığı da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Kıl köklerinde etkili sonuçlar alınmış olsa da eğer seansların uzaması gerekiyorsa aynı bölgelere çalışma yapılarak fiyat güncellemesi yapılacaktır. Maltepe lazer epilasyon merkezinde her müşteriye uygun olarak cihazlar bulunur ve müşteriye steril ortamda en uygun fiyatlarla uzman doktorlar eşliğinde hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Bütçeniz dahilinde kurum seçimi ile siz de epilasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Maltepe Lazer Epilasyon Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.