Soğuk Lipoliz

soğuk lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Bölgesel fazlalıklardan kurtulmayı hedefleyen soğuk lipoliz yenilikçi bir uygulamadır. Cerrahi herhangi bir işleme gerek kalmadan yüksek soğutma Sistemleri sayesinde yağ hücreleri dondurulur. Bu dondurma işlemi sırasında diğer dokulara herhangi bir zarar verilmez.

Soğuk lipoliz olarak adlandırılan bu uygulama yağ hücrelerini belli bir seviyeye kadar soğutur. Soğutulan yağ hücreleri vücuttan atılır. Bu yöntem diyet ve egzersizler sonucunda istenilen başarıyı elde edemeyen kişiler tarafından tercih edilir.

Etkili bir yöntem olması ile deri altında bulunan yağ hücrelerini hedef alıyoruz. Bölgesel zayıflamayı amaçlayanlar soğuk lipoliz ve soğuk lipoliz fiyatları hakkında bizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Soğuk lipoliz teknolojik özelliğe sahip cihazlar yardımıyla yapıyoruz. Uygulama sırasında hastaların deri altında bulunan yağ tabakasını kontrollü bir şekilde soğutuyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra cihaz durdurulur. Uygulamanın en önemli özelliği dondurulan yağlar doğal yollardan dışarı atılır.

Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kilo problemi kişiden kişiye değişeceğinden dolayı uygulanacak olan seans sayısı da farklılık gösterir. Uygulamada  için bazı bölgelerde tek seans yeterli olur iken bazı dirençli yağların bulunduğu bölgelerde ise seans sayısı tekrarlayabilir. Bu doğrultuda seans sayısını kişiye özel ayarlıyoruz.

Lipoliz Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Soğuk lipoliz bölgesel zayıflamayı amaçlayan kişiler tarafından tercih edilir. Zayıflamak isteyenlerin en çok zorlandığı nokta bölgesel incelmedir. Bu doğrultuda yapılan diyet ve spor faaliyetleri istenilen sonucu vermede yetersiz kalabilir. Bel, basen, karın bölgesi gibi dirençli yağların bulunduğu alanlarda etkili ve başarılı sonuç verir.

Lipoliz Hangi Bölgelerde Etkilidir?

Güvenilir ve geliştirilmiş bir teknolojiye sahip olan soğuk lipoliz özellikle zor kilo verilen bölgesel alanlarda etkili ve başarılı sonuçlar verir. Fazla yağların bulunduğu her bölgelerde bu yöntemini kullanıyoruz.

Uyguladığımız son gelen şu şekildedir: Karın, uyluk bölgesi, kalça, gıdı, sırtın yan tarafları, kol altı gibi noktalarda etkili bir şekilde kullanıyoruz.

Lipoliz Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Soğuk lipolizde seans sayısını kişinin ihtiyacı doğrultusunda belirliyoruz. Böylece seans sayısı, kişinin beklentisi, uygulamanın gerçekleştiği alan seans sayısı üzerinde etkili oluyor.

Kimi hastalar üzerinde tek seans yeterli olurken kimi hastalarda seans sayısı 3’e kadar çıkabiliyor. Kişinin fazla yağları ile seans sayısı doğru orantılıdır. Bu nedenle seans sayısı arttıkça fiyatları da artış gösteriyor.

Lipoliz Nasıl Etki Eder?

İlk seanstan itibaren gözle görülür bir incelme sağlayan soğuk lipoliz yağ hücrelerinin vücuttan atılması ile etkisini ortaya koyuyor. Uygulamanın istenilen sonucu tam olarak vermesi 3 ayın sonunda gerçekleşir.

Uygulamanın etki gücünü arttırmak amacıyla gün içerisinde bol miktarda su tüketmek gerekir. Böylece su tüketimi ile ölü yağ hücreleri vücuttan hızlı bir şekilde atılır.

Bir Seans Kaç Dakika Sürer?

Uygulanacak seansın süresi yağlanmanın meydana geldiği bölgenin yapısı ile bağlantılıdır. Tek bir seans yaklaşık 60 dakika sürebiliyor.

Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Yağ dondurma işlemi olan soğuk lipoliz etkisini 3. aydan sonra gösterir. Düzenlediğimiz seanslar sırasında cihaz yardımıyla yağ dondurma işlemini gerçekleştiriyoruz. Donan yağ hücreleri doğal yollardan vücuttan atıldığı için bu zaman dilimi 1 ayı bulabilir. Dondurulan yağlar 1 aydan sonra vücuttan tamamen atılır.

Lipolizin Yan Etkisi Var Mıdır?

Diğer adıyla yağ dondurma işlemi ileri teknolojiye sahip cihazlar yardımı ile yapılır. Güvenilir bir uygulama olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Sadece işlem sonrasında hafif bir morarma ya da sertlik görülebilir. Bu durum tamamen geçicidir.

lipoliz İşlem Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bölgesel amaçlı incelme sağlayan soğuk lipoliz dirençli bölgesel yağlar üzerinde etkili sonuç verir. İşlem sırasında yağ hücrelerinin sayısı azaltıldığı için etkisini uzun süre devam ettirir. Asıl önemli olan bundan sonra kişilerin dengeli ve düzenli beslenmeye önem vermesidir.

Lipoliz Jel Kullananlar

Jel vücutta oluşan fazla yağların parçalanarak vücuttan dışarı atılmasını sağlar. Ürün doğal içeriği sayesinde fazla yağlar üzerinde etkili olur ve bu yağların parçalanarak vücuttan atar. Jelin güçlü etkisi vücudu sıkılaştırarak şekil almasına yardımcı olur.

Popüler bir ürün olduğu için soğuk lipoliz jel kullananların sayısında her geçen gün artış görülüyor. Kullanıcılar üründen duydukları memnuniyeti dile getirerek güvenilir bir şekilde kullanılmasını tavsiye ediyorlar.

Lipoliz Zararları

Denenmiş ve olumlu neticeler alınmış uygulamalar her zaman büyük ilgi görüyor. Bu sebeple birçok kişi tarafından denenerek başarısı ortaya konulan bir uygulamadır. Uygulamayı yaptıran kişiler uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar. Soğuk lipoliz de morarma ve sertlik dışında herhangi bir zarar bulunmuyor.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2021

Soğuk lipoliz işlemin gerçekleşeceği bölgenin yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle birçok hasta işlemini tercih ederken aynı anda birkaç bölge üzerinde uygulamayı tercih ediyor. Soğuk lipoliz fiyatları 2021 hakkında bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisini bizden alabilirsiniz.