Üsküdar Lazer Epilasyon

Üsküdar Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler kişilerde eskiden beri gelen bir sorun halindedir ve kalıcı çözümler aranmaktadır. Kişiler evlerinde geleneksel yöntemler ile çözümler bulsa da kalıcılık anlamında işe yaramamaktadır. Gelişen teknoloji ile yöntemler üretilip lazer epilasyon ortaya çıkmış ve kişilere istenmeyen tüyleriyle ilgili kalıcı bir çözüm üretilmiştir. Üsküdar lazer epilasyon merkezi kişilere istenmeyen tüylerinden kurtulma garantisi vererek işinde uzman doktorlar eşliğinde müşterilerine uygulama yapmaktadır. Üsküdar lazer epilasyon kullandığı buz lazer ile müşterilerine konforlu, acısız ve ağrısız seanslar uygulayarak kıl sorunlarına kalıcı çözümler üretmektedir. 2-3 seansla doğru yöntem ve cihaz kullanılarak çözüm bulunabileceği en fazla 7-8 seansta etkili sonuçlar alınabilir. Bu tamamen uygulamayı yapan doktorun tecrübesi ve kullanmış olduğu cihazın kalitesiyle doğru orantılıdır. Her türlü yaşa, cilde ve kişiye uygun yöntem vardır ve hepsi son teknolojiyle kişilere uygulanmaktadır. Önemli olan uygulama yapılacak merkez, uygulamayı yapacak olan doktor uzmanlığı ve kullanılan cihazların kalitesidir. Tüm bunları sağlayarak lazer epilasyon yapıldığında istenmeyen tüy ve kıllardan sonsuza dek kurtulmak söz konusu olacaktır.

Üsküdar Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon için önemli olan yapılacak olan bölgenin genişliği, kıl yapısı ve uygulanacak olan cihazların kalitesidir. Bu faktörler uygulamanın kalıcılığını etkilerken aynı zamanda fiyatlar üzerinde de etkili olmaktadır. Uygulamayı yapacak olan kişinin uzmanlığı ve uygun olan cihazın belirlenmesi de fiyat üzerinde değişikliklere sebep olurken uygulama yaptıracak olan müşterinin de bu konulara dikkat etmesi ve iyi araştırması gereklidir. Üsküdar lazer epilasyon merkezi lazer epilasyon konusunda uzman doktor ve işinde profesyonel bir ekiple çalışarak müşterilerine en uygun fiyatı vererek kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Üsküdar lazer epilasyon kullanmış olduğu cihazların kaliteleri bakımında son teknoloji ürünler ile hizmet verip müşterilerine kalıcı çözümler sunmakta, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Fiyat bilgisi verilirken tüm seanslar bitmeden kesin bir fiyat vermek doğru olmaz. Seansların uzaması ve herhangi bir aksi durumda fiyat değişeceği için mağduriyet yaşanmaması adına seanslar bitip çözüm olduğu gibi fiyat vermek daha doğru bir yaklaşımdır.

Üsküdar Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon kıl köklerine zarar verirken vücuda herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Seansların sıklığı ve süresini cilt yapısı ve kıl yapısı belirler. Seanslar genellikle ayda bir olacağı gibi seans sonlarında 2-3ayda bir kontrol amaçlı seanslar şeklinde olur. Üsküdar lazer epilasyon merkezinde uygulanan 2-3 seans sonrası değişim gözlenmektedir ve 6-8 seans sonrası istenmeyen tüylere kalıcı bir şekilde veda edilmesi şeklinde müşteri memnuniyeti sağlanır. Her cilt tipine ve her bölgeye uygulama yapılabildiği gibi uygun olan cihazlar Üsküdar lazer epilasyon merkezinde bulunmaktadır. Vücudun her bölgesine uygulama yapılabilir ve seans sıklıkları kişiye göre değişir. Yüz bölgesinde yapılan lazer epilasyon 4-5 uygulama ile kalıcı sonuçlar vermesi beklenirken genital bölgeye yapılan lazer epilasyon 6-8 seans arası olumlu sonuç verecektir. Genital bölgeye uygulanan lazer epilasyon özellikle bayanlar tarafından akılda soru işareti kalmasına sebep olur. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve yumurtalıklara zarar vermeden uygulama yapılır. Seans aralıkları kılların vücut yüzeyinde görülmeye başlaması ile ilişkilidir ve seans aralıkları böyle belirlenmelidir. Hangi aralıklarla seans olması gerektiğine uygulamayı yapan uzman doktor karar verir ve müşterisini seanslara belirlenen günlerde çağırır. Yüz bölgesinde genel anlamda 7 seansta diğer vücut kesimlerinde ise 5-6 seans sonunda etkili sonuç alınması beklenmektedir. Seans aralıkları özel bir durum oluşmazsa 1-1,5 ay arasında olmalıdır. İstenen ve etkili sonuç alınması için 1-1,5 yıla yayılmış şekilde seansların uygulanması önerilir. 

Üsküdar Lazer Epilasyon Uygulaması

Lazer epilasyonda istenmeyen tüylerin ve kılların köklerine ışın enerjisi gönderilip tahribata yol açılır ve bir daha tüylerin, kılların çıkması engellenir. Uygulama yaparken lazer epilasyon için değişik yöntemler belirlenmelidir. Bu yöntemler alexandrite , diode, buz lazer gibi yöntemlerdir. Herkeste aynı etki göstermediği için cilt rengine göre ve kıl tipine göre yöntem seçimi yapılmalıdır. En çok kullanılan yöntem alexandrite laer yöntemi olup ağrı hissedilmeden yapılan bir yöntem olduğu için sıklıkla tercih edilir. Uygulama yapılacak olan bölgenin mutlaka kıl kökleri belirgin olmalıdır. Cilt tipi fark etmeden uygulamaya gelmeden önce jilet ile temizlenmesi uzman tarafından kişiye önerilir ki kıl kökleri daha belirgin olup cihaz etkili sonuç versin. Lazer epilasyon sonrası uygulama yapılan bölgenin direk güneş ışığına maruz kalmaması gerekir. Bunun için güneş ışığında korunmak gereklidir.

Genellikle bu yüzden Üsküdar lazer epilasyon merkezinde uygulamaları kasım sonu ve nisan başı bitirmek için uzmanlar önerilerde bulunur. Lazer epilasyon sonrası cilt tahriş olabileceği için duş almak ve kese yapmak önerilmez. Tam tersi olarak ılık su ile kese kullanmadan nemlendirici kullanılması cilt açısından rahatlatıcı etki yaratacaktır ve tahrişe sebep olmayacaktır.

Üsküdar lazer epilasyon merkezinde uygulanan buz lazer yöntemi cihaz olarak FDA onaylı olduğu için hem kalite bakımından hem de yan etki yapmaması bakımından sıklıkla müşteriler tarafından tercih edilir. Uygulama buz lazer ile yapıldığı zaman ağrısız, acısız ve konforlu bir işlemle kalıcı çözüm olur. Buz lazer en çok tercih edilen uygulama olmasıyla birlikte özellikle erkekler arasında ağrısız olmasından dolayı daha sıklıkla tercih edilir. Üsküdar Lazer Epilasyon hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.