Velashape3 İle Bölgesel Olarak İncelme Ve Sıkılaşma

 

Velashape uygulaması sayesinde bölgesel olarak başarılı bir incelme ve sıkılaşma sağlanabilmektedir. Tek bir seansta gözle görülebilen sonuçlar alınabilmektedir.

Velashape 3 uygulamasının işleyişi nedir?

Bu uygulama ile mevcut olan yağ dokularının görünümünde ve miktarında azalma meydana gelebilmesi için elos teknolojisi kullanarak vakum ve dokuları ekarte ederek işler. Aslında uygulama cilt dokusunun kalitesini arttırmaya yönelik olarak çalışır.

 

Velashape3 uygulamasının yararları nelerdir?

Tedavi sonrasında bireylerin karın bölgesinde 2,5 cm civarında, bacak bölgelerinde 1,5 cm civarında bir incelme elde edilir. İşlem gerçekleştirilen alanlarda ortalama olarak 1-3 cm arasında değişen bir incelme saptandığı araştırmalar sonucunda ortaya konmuştur. Uygulamanın diğer yararları ise;

  • Velashhape 3 uygulaması tek seansta harika sonuçlar alınmasını sağlar,
  • Günlük hayatı asla aksatmadan ya da rahatsızlık oluşturmadan çok etkili sonuçlar ortaya çıkartır.
  • Herhangi bir zorlanma ya da olumsuzluk ortaya çıkartmadan kolayca gerçekleştirilir.

Velashape 3 uygulaması kimler için uygundur?

Bahsi geçen uygulama bazı durumlar haricinde herkes için kolaylıkla gerçekleştirilebilen çok etkili bir uygulamadır.

Bölgesel olarak incelmek, bedenini sıkılaştırmak eğer selülit mevcutsa görünümünü azaltmak isteyenlerde rahatça uygulanmaktadır.

Uygulama zayıf olan bedenlerde de etkili sonuçlar ortaya çıkartır. Bu sayede kaybedilen cilt gerginliği yeniden kazanılabilir.

 

Velashape 3 uygulaması hangi bölgeler üzerinde etkilidir?

Bu uygulama sıklıkla kalça bölgesi, bacak bölgesi ve karın bölgelerinde çok fazla uygulansa da, cihazda yer alan geniş ve dar alanlar için tasarlanmış iki adet aplikatör sayesinde aslında tüm vücut için çok güvenli ve çok etkili bir uygulama gerçekleştirilebilmektedir.

 

Uygulanan işlem güvenli midir

FDA bu işlemin her cilt tipi üzerinde uygun olduğunu göstermektedir. Ayrıca herhangi bir şekilde istenmeyen bir etkinin yer almadığını da doğrudan onaylamıştır.

 

Velashape 3 uygulaması can yakar mı?

Bu uygulamayı yaptıran kişilerin neredeyse tamamına yakını tedaviyi rahat ve konforlu olarak tanımlamaktadır.  Hatta birçok kişi bu uygulamayı gevşemek, iyi hissetmek için derin ve sıcak bir masaja benzetmektedir. Yani uygulama ile acı tecrübesi olan kimse bulunmamaktadır.

Bölgesel İncelme <— hakkında bilgi için tıklayın